Џет-Сет
21. January 2017 - 11:07

Бритни Спирс во љубовен триаголник

Американската пејачка Бритни Спирс веројатно нема среќа со своето 12 години помладо момче Сем Асхари откако беше обелодената уште една афера на овој манекен.

Откако пишуваше за неговиот близок однос со Тинаша, сега на Инстаграм се појави уште една фотографија, која на Бритни нема сигурно да и се допадне.

Моделот и учесничката во ријалити шоуто Bad GirlsClub, Морган Осман сподели фотографија на социјалната мрежа на која се бакнува со Сем, а по бурните коментари таа веднаш ја отстрани.

Претходно, пак, Бритни Спирс ја поврзуваа со манекенот од нејзиниот спот „Slumber party“.