Свет
19. December 2018 - 17:35

Драма во Лондон: Маж со нож избоде три лица

Еден маж со нож избоде три лица кои веднаш биле пренесени во болницата во Лондон. 
 
Полицијата брзо стигнала на местото на злосторството и го уапсила полицијата. 
 
На повредените им е пружена лекарска помош, а на терен се наоѓаат голем број на полициски службеници.