Џет-Сет
23. December 2016 - 13:55

Еве зошто падна интернетот: Емили Ратајковски гола јава коњ

Емили обожува да се слика гола, а за разлика од нејзините претходни фотосесии, за оваа може да се каже дека е уметничка.

Манекенката позира гола на бел коњ, а резултатот е повеќе од добар.

View image on Twitter

Сликите за Харпер Базар настанаа летоска, а дури сега се појавија во јавност.

View image on Twitter