Џет-Сет
5. November 2018 - 14:22

Јелена Томашевиќ отпатува далеку од Србија, па се разголе: Никогаш не сте ја виделе пејачката во вакво секси издание

Јелена замина на егзотична дестинација на одмор, таа ги полни батериите на Занзибар. 
 
Со оглед на тоа дека ретко се појавува во провокативни изданија, овој пат ги изненади своите фанови на социјалните мрежи.
 
Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија во костум за капење.