Џет-Сет
16. January 2018 - 15:23

Ќерката на Топалко не престанува да провоцира: Овој пат се појави без гаќички и градник - мажи, дали сте подготвени за ова?

 
Хелена Топаловиќ не престанува да провоцира. 
 
Ќерката на Милан Топаловиќ - Топалко е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а во последната објава  предизивика бурни реакции. Имено, Хелена облекла тегет фустан под кој не носела долна облека. 
 
 
За помалку до 24 часа собрала повеќе од 1000 лајкова. 
 
Погледнете...