Џет-Сет
30. January 2017 - 12:32

Марија Шерифовиќ се наведна и и го ѕирна меѓуножјето на Карлеуша среде емисија

Јелена Карлеуша ги изненади сите со видеото кое го прикачи. Нејзината колешка Марија Шерифовиќ среде снимањето на Ѕвездите на Гранд и ѕирна во меѓуножјето.

 

 

FRIENDSHIP GOALS #doseofkarleusastar @serifovic

A video posted by Dnevna Doza Jelene Karleuše (@doseofkarleusastar) on