Живот
19. May 2017 - 10:02

Многу бил згоден: Мелиса водела љубов со својот син додека трудната снаа спиела во другата соба

44-годишната Мелиса “Миси” Киченс, и нејзиниот син Шон Томас Фајфер, се соочуваат со обвиние за инцест.
 
Мајката била уапсена откако имала секс со нејзиниот син, кого на Фејсбук го опишала како „премногу згоден”.

Мелиса била уапсена на 7 септември, додека нејзиниот син бил уапсен еден ден подоцна. Од полицијата велат дека “парот” имал секс во август.

Нејзиниот син Фајфер бил обвинет и дека бил под дејство на алкохол и дека им се заканувал на службените лица, пишува британски Мирор.

Според полицискиот извештај, мајката живеела заедно со нејзиниот син и неговата сопруга во Ашвил во Северна Карлона.

Мелиса често се воодушевуваала јавно од убавината на синот, па на Фејсбук коментирала дека „не може да поверува колку е згоден“

Сопругата на Фајфер на Фејсбук напишала дека “кога некого навистина сакаш, нивните грешки не ги менуваат твоите чувства кон нив”, пишува британски Мирор.