Бизарно но вистинито
20. May 2016 - 11:12

Монструм во автомобил: Прегази куче, па се врати да го докрајчи!

Полицијата во Санта Моника во Калифорнија трага по возачот кој пред неколку дена со автомобилот прегазил куче, а потоа се вратил уште еднаш да го докрајчи.

Безбедносните камери од најблиската куќа ја снимиле целата случка. На снмиката јасно се гледа дека возачот намерно го прегазил несреќното животно.

Погледнете го видеото од несовесниот возач кој два пати го прегазува кучето: