Македонија
29. јуни 2022 - 18:30

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски гостин во Тема на денот во Дневникот на Сител

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва ќе гостува воТема на денот во  Дневникот на Сител 

-Следете го моето гостување во Дневникот на ТВ Сител со почеток од 19:00 часот, напиша Мицкоски на Фејсбук.