Џет-Сет
3. July 2018 - 15:23

Сара Џесика Паркер во костум за капење, кога ќе ја видите во оваа поза ќе сфатите зошто и младите девојки и завидуваат

Сара е препознатлива по улогата  „Сексот и градот“ и во секоја епизода ја гледавме во провокативни изданија. Во истите тие сцени би можеле да уживаме  уште  20 години.
 
Сара која во март наполни 53 години,  е фатена на плажа во Њујорк и таму го покажа своето витко тело... 
 
 А оваа фотографија набива комплекси дури и кај младите девојки, бидејќи ретко кој на оваа возраст има вакви убави нозе.