Џет-Сет
7. September 2015 - 16:37

Селфито на Ирина наиде на многу критики

Убавата Ирина Шаик синоќа вечер си направила селфи фотографија, со цел да ги израдува своите обожаватели.

Но се случило спротивното, наместо обожавателите да се воодушевуваат од нејзината убавина, тие само упатуваат критики до неа.

„Го нема Роналдо, нема лајк“, „Ти си никоја и ништо без Роналдо“ и многу слични вакви навредливи коментари.