Џет-Сет
22. November 2016 - 11:56

Северина воодушеви со оваа секси фотографија

Хрватската пејачка Северина во последно време ретко објавува фотографии од приватниот живот и не е многу активна на Инстаграм. Сепак, вчера ги развесели своите фанови со секси фотографија која за само неколку часа собра повеќе од 10.000 лајкови. 

screenshot-11