Балкан
2. September 2016 - 10:42

Силно невреме го погоди Косово

Косово беше погодено од голема бура вчера попладне.

Засега не се знае колкава материјална штета нанесе во околината на Гњилане.

Breshër në Ramjan by GazetaExpress