Македонија
3. August 2019 - 18:50

Среќна вест: Пронајден скопјанецот кој исчезна на 1 август

Вчера во 18:30 часот е пронајден Б.В. (58), за кој на 01.08.2019 во 04 часот во Полициската станица Драчево З.Н.(41) од Скопје пријавил дека се оддалечил од домот.