Џет-Сет
30. July 2016 - 10:56

Тамара ги изненади своите фановите

 
Македонската пејачка пред неколку месеци стана мајка на преслатката Хана, но Тамара Тодевска сподели селфи на кое е средена од глава до пети и подготвена за настап. 
 
Тамара ги почести фановите со оваа фотка откако месеци наназад ја гледаме со фотките во улога на горда мајка.