Живот
25. July 2015 - 12:46

Тренди: Гола диџеј-ка пушташе музика во Охрид

T – DJ MILANA од Украина гола настапи на базенот од плажата Парк Голден Бич во Охрид – пренесува порталот Охрид1.

На базенот од плажата Парк Голден Бич во Охрид, вчеравечер  настапи DJ Milana од Украина,  настапила речиси сосема гола.

dj1

Очигледно Украинките знаат како и кога пуштаат музика.

dj2

Благодарение на Охрид1 и фотографиите на Стојан Стојановски – 2s, низ фотографии ви пренесуваме дел од атмосферата од настапот на голата DJ-ка.

dj4

dj

Извор: Вистина.мк