Живот
22. April 2016 - 16:19

Турист имаше секс среде бел ден на јавно место, му престои затвор/18+

Американски турист е уапсен на Тајланд откако извршил сексуален акт врз една келенерка среде бел ден.

Бен Бартани (49) е снимен со жена (20) во популарниот туристички град Патаја.

Шокантното видео е објавено на социјалните мрежи и е прегледано над 100.000 пати до неделата наутро, пред полицијата да го уапси Бартани поради јавна непристојност.

На снимката се гледа човек како и приоѓа на млада жена која како да лежи врз метални шипки. Се чини дека тој тогаш извршил сексуален чин врз неа, а кратко потоа му приоѓа друга жена и го прска со вода и го трга со рака.

Девојката изјави во полиција дека не се сеќава на инцидентот, но дека ќе поднесе тужба против Бартани откако ја видела снимката.

.be

Полицијата го уапси Бартани, кој бил американски агент за недвижности. Тој го признал делото и се извинил поради инцидентот, а полицијата продолжува да го истражува случајот.