Џет-Сет
26. January 2017 - 20:35

Занеме кога ја виде: Еве што најде девојката на Вељко во куќата на Цеца

Вељко Ражнатовиќ ја однел својата нова девојка Ана Цакиќ во Житораѓа на запознавање со родителите на Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Вљубената двојка брзо се врати во српската престолнина, а Ана во куќата на Вељко прилично се одомаќи, па најголем дел од денот го поминува во вилата на Ражнатовиќ, каде нашла нешто што многу и се допаднало.

Foto: Printskrin/Instagram

Претурајќи по семејните работи, Ана наишла на стара фотографија од Вељко од најраното детство. Таа толку била воодушевена, а сликата ја сподели на Инстаграм.