Фудбал
19. November 2023 - 17:03

Македонија-Англија утревечер на Националната арена

Македонија и Англија утревечер во нова пресметка како дел од квалификациите за Европското првество. Предмалку своите очекувања ги презентираше Македонската репрезентација.