Македонија
7. јуни 2017 - 9:56

Маж пронајден мртов во автомобил во Петровец

 
Маж бил пронајден мртов утринава во автомобил „Мерцедес“ со косовски регистерски ознаки на бензинската пумпа Макпетрол, пред патарината Петровец.
 
 
Од полицијата информираат дека случајот кај нив е пријавен од страна на Итната медицинска помош утринава околу 4:15 часот
 
По извршениот увид утврдено е дека се работи за Ш.Н. (60) од Косово чие тело е предадено на обдукција. Засега нема подетални информации за причините за смртта.