Живот
12. February 2018 - 21:22

ШОК во Х-Фактор: Го покажа задникот пред жирито!

На аудициите за британскиот Х-Фактор можеме да видиме се, но една натпреварувачка ги остави занемени жирито и гледачите на малите екрани. Натпреварувачката Кајли Тејлор на аудицијата направи шоу за паметење. Таа прво ги шокираше сите кога ги симна панталоните и им го покажа задникот на кој го имаше истетовирано името на Сајмон Кауел, а потоа настана вистинска лудница откако таа запеа.

Кајли го презентираше хитот “My Immortal” од бендот “Evanescence” и ги воодушеви сите во студиото.

Погледнете го нејзниот настап, а скечот е на 4мин:18сек: