Џет-Сет
26. December 2017 - 13:35

Цеца објави слика покрај елката, а сите гледаа само во еден детаљ: Еве зошто таа е кралица!

Светлана Цеца Ражнатовиќ моментално се наоѓа во Гетеборг, а на социјалните мрежи објави фотографија на која позира покрај новогодишната елка.

Во кусо фустанче Цеца ја покажа својата линија зошто се врати на старо и изгледа неодоливо.

Нејзините фанови не можеа да останат рамнодушни па оставаа коментари на сметка на нејзиот секс изглед:

„Мачкетина! Кралица, нема што, е еден од коментарите на фановите.