Џет-Сет
22. December 2017 - 10:38

Потресна порака: Карлеуша му упати поддршка на Жика поради смртта на неговиот тригодишен син

Многу колеги на Жика се огласија и упатија зборови на поддршка на колегата и неговата сопруга Ана, а тагата не можеше да ја скрие ниту пејачката Јелена Карлеуша. Таа на актерот му упати куса но силна порака.

-Многу ме потресе веста за смртта на тригодишниот син на Жика Тодоровиќ... Издржи Жико... - напиша таа на свјот Твитер налог.