Македонија
22. September 2019 - 15:29

Расправија меѓу гости ескалирала во тепачка пред кафуле на „Партизанска“

Рано утрово во 04.50 часот во Полициската станица Центар, А.П.(28) од Скопје пријавил дека во 03.00 часот пред угостителски објект на бул.„Партизански одреди“ бил физички нападнат од лице со кое претходно имал недоразбирање во угостителскиот објект.
Се работи на расчистување на случајот.